2016. dec. 23.

Karácsonyi Robi-parti 2016

Gyorsan eltelt ez az év is.
Számunkra 2016. az eddigi évek legnagyobb fejlődését hozta.
Elindítottunk új szakmákat, új munkatársakkal bővültünk, növekedett fekbeteg ellátásunk.
Megszületett az ötezredik Róbert Gida
A "szívecskés" kórházban zajlik az élet.

Pár nap van csak az évben, amikor fontos esemény a kórházon kívül zajlik. Az egyik ilyen a karácsonyi parti.
Idén  még az ügyeletben lévő orvosok, szülésznők, asszisztensek és ápolók is át tudtak szaladni egy közös fotóra, pár falatra és néhány közös felejthetetlen pillanatra.

Havasi Valéria kommunikációs igazgató volt az este állandó konferansziéja, aki egy rövid köszöntő és programismertető után átadta a szót kórházunk operatív igazgatójának.
Lantos Gabriella  beszédében szó volt múltról, jelenről és a folyamatosan, rohamtempóban fejlődő jövőről is.
Szakonyi Tibor alapító igazgató és Dóczi Gergely, a tulajdonos képviselője is kifejezte háláját és szeretetét a kórház összes dolgozójának.

Talán minden beszédnek a legfontosabb része az utolsó mondat:  "Köszönöm a munkátokat !" és a "Jó itt, veletek dolgozni."

A vacsora előtt Baranyi Kata marketing asszisztens vetítése fokozta a jókedvet. Sokan összeborulva nevettek az év közbeni emlékeket felidéző fotósorozaton.

Az este sztárvendégeként Szinetár Dóra látogatott el hozzánk, aki a legnagyobb örömmel vállalta a fellépést, hisz kedves emlék, gyermeke születése kötődik orvos igazgatónk személyéhez, Siklós Pálhoz és Csűrös Erzsébet szülésznőhöz. A színésznőt születésnapja alkalmából megleptük egy tortával, aminek sírás-nevetés-ölelés lett a vége :)

A bulihangulatról a már sok éve állandósult DJ-nk, Fodor László gondoskodott.

Feltöltődve, boldogan és nagy álmokat kergetve vágunk neki a 2017-es évnek.
Értetek !

Kellemes Ünnepeket ! Boldog, békés karácsonyt kívánunk!

A karácsonyi parti pillanatai képekben: