2016. jan. 4.

Minden egyes orvos és ott dolgozó profi szakember - Köszönet!

Róbert Károly Magánkórház Dolgozóinak, de legfőképpen a Szülészeti- és Csecsemőosztályon dolgozó orvosoknak !

2014.12.27-én született meg 4. kisfiúnk a Magánkórház meghitt és gyönyörű falai között, 4100 grammal és 58 cm-rel.
Dr. Timmermann Gábor és Zachár Erika szülésznő segített minket a vajúdás és szülés fárasztó óráiban, hogy hattagú család lehessünk. Minden egyes orvos és ott dolgozó profi szakember, biztonságban éreztük magunkat abban a 3 napban, és sokat segítettek nekünk.
Azóta eltelt 1 év, Legkisebb gyermekünk karácsony utáni napon betöltötte 1. életévét. Botibaba szülinapos fotójával szeretném megköszönni áldozatos munkájukat, emberségüket és szakértelmüket, illetve Timmermann doktor úrnak, hogy 4. kisfiam születésénél is ő volt jelen!

Kívánom, hogy munkájukat továbbra is A Csoda kísérje, mert egy kisbaba megszületése Csoda.

Boldog Új Évet kívánunk!