2015. nov. 26.

Az Önök kórháza pedig nagyon szerencsés! - Köszönet

Engedje meg, hogy köszönetemet fejezzem ki 2015. szeptember 6-án, kórházukban született kislányom ellátásáért! Az első szülésemnél 2009-ben korántsem tapasztaltam hasonlót, mint itt, idén ősszel a Róbert Klinikán.

Az első éjszaka senkinek sem könnyű... esetünkben 48 órája voltam talpon -amelyben benne foglaltatott a 10 órás vajúdás-szülés nem éppen pihentető, bár csodálatos élménye is- amikor Edit nénire rábízhattam Leila babánkat. Nem csupán magabiztos szakmai tudásának, de nagymamákat, pedagógusokat, pszichológusokat túlszárnyaló hozzáértésének, babákat értő-érző lényének köszönhethően IGAZÁN a LEGJOBB kezekbe adhattam arra az "életmentő" alvásidőre (3 órára) a kb 20 órája született kislányomat.

HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM!

Kérem, juttassák el hozzá soraimat!

A kórházak intézményének igazi mozgatórugói mindig a benne dolgozó emberek.

Máté Edit ritka Kincs.
Az Önök kórháza pedig nagyon szerencsés!