2015. júl. 1.

HOME VISIT - otthoni háziorvosi ellátás éjjel-nappal

Kérésére házhoz megyünk! Otthoni háziorvosi ellátás éjjel –nappal!

Ma éjféltől a Róbert Károly Magánkórház, valamint a Róbert Rendelő felnőtt páciensei számára elérhető

HOME VISIT vonalunk!

Éjjel - nappal hívhat minket tehát július 1-től . Kérésére OTTHONI háziorvosi ellátásban részesítjük Önt illetve hozzátartozóját! A ház elé a Főnix - MED Zrt. ügyeleti kocsija érkezik majd.

Várjuk hívását szeretettel!

A szolgáltatás Budapest területén és 20 km-es vonzáskörzetében, a következő településeken vehető igénybe: Szentendre, Pomáz, Budakalász, Üröm, Pilisborosjenő, Solymár, Pilisszentiván, Nagykovácsi, Remeteszőlős, Budakeszi, Telki, Páty, Budakeszi, Budaörs, Törökbálint, Érdparkváros, Lakihegy, Halásztelek, Dunaharaszti, Gyál, Nagytarcsa, Kistarcsa, Csömör, Fót, Dunakeszi.

A Róbert Károly Magánkórház felnőtt páciensei számára a hívószám a 06 1 599 9969.

A Róbert Rendelő felnőtt páciensei számára a hívószám: 06 1 599 9971

Hívjon tehát bennünket éjjel vagy nappal, várjuk hívását, segítünk!