2014. júl. 3.

Mészáros Antónia kisbabája nálunk született

Ültünk a tévé előtt és felkaptuk a fejünket. Okos mondatok, fiatal női hang. Hamar megtanultuk a nevét.

Hat évig volt a BBC TV-nél, dolgozott haditudósítóként és vezette a Pulitzer díjas "Az Este" műsort.
Ma az ATV műsorvezetője.

Érdekesség, hogy nagymamája volt Magyarország szépségkirálynője 1932-ben.

Ma mindezek jelentőségét háttérbe szorítja egy férfi, pontosabban egy csodálatos kisfiú - Marcell

Mészáros Antónia kisfia a Róbert Kórházban született

Mészáros Antónia kisfia születésének helyszínéül kórházunkat választotta. Köszönjük a bizalmat és az alábbi sorokat:

"Hat hete született meg az első kisfiam, Marci. A császárral járó kellemetlenségek már elmúltak, lassan az anya-szerepbe is beletanulok, de még mindig minden nap hálával gondolok a Róbert Kórházra. Nem csak azért, mert a baba makkegészséges és a műtét alatt végig érezhettem, hogy a legjobb kezekben vagyok, de az ezt követő napok gondoskodásáért is. Úgy érzem, hogy az itthoni életünk sem indult volna ennyire jól, ha nincs a sok figyelmes,  felkészült nővérke, akik kitartóan dolgoztak érte, hogy legyen elég tej, a baba megtanuljon ügyesen enni, én pedig a lehető leghamarabb felépüljek és megtanuljak bánni vele.  A nehezebb pillanatokon végtelen kedvességgel és türelemmel segítettek át és mindig megérezték, ha szükségünk volt egy kis törődésre. Dr Nega Tsehai és Czemmel Franciska, a szülésznő nem csak a szülés alatt adtak erőt – sokat -, de ottlétünk alatt végig figyeltek ránk. A családi szobában pedig olyan komfortosan érezhettük magunkat, mintha nem is kórházban lennénk. Nagyon örülök, hogy életem legfontosabb eseményéhez a Róbert Kórházat választottam, köszönöm, hogy hozzájárultak, hogy ez a néhány nap valóban csupa szép emlék maradjon!"