2013. nov. 4.

Hollivud a tizennégyesen?

Kedves Klinika,

Nagyon szépen köszönjük, hogy az első családként eltöltött napjainkat szakértelemmel, megértéssel és őszinte kedvességgel teli közegben élhettük meg!

Jó érzéssel gondolunk vissza ezekre a napokra, azokra az ott dolgozókra, akik az ezredik baba után sem feledkeznek meg arról, hogy a családdá válás és az új kis életek útnak indításának csodájában vesznek részt..

A mi kis családunk története ráadásul pont ott indult a Klinikánál. A férjem 3 évvel ezelőtt októberben a kórház melletti Róbert Károly körúti megállónál felszállt a 14-es villamosra, amin én is utaztam. Akkor még két idegen voltunk, a Lehel térre érve már beszélgető partnerek, múlt nyáron házasok, és 3 év elteltével ugyanúgy októberben ugyanott a Róbert Károly körút és a Lehel utca kereszteződésénél család lettünk.

Köszönünk mindent!
Üdvözlettel Noel és szülei