2013. jan. 21.

Fülöp doktor hosszú életű lesz...

Ha minden ilyen kívánság teljesül, Dr.Fülöp sokáig fog élni... :)

"Kedves Fülöp Doktor Úr!
... vagyok Erdélyből. 2012. szeptember 11-én voltam műtve a Róbert Károly Magánklinikán endometriózissal.
2012. október 10-én voltunk kontroll vizsgálaton Fülöp Doktor úrnál, amikor a doktor úr mindent rendben talált és azt ajánlotta hogy próbáljuk meg hátha spontán teherbe esem, de ha mégsem akkor 3 hónap után jelentkezzünk a klinikán lombikra.

Ezáltal a levél által szeretném Fülöp Doktor úrnak megköszönni a munkáját és segítőkészségét és a klinika minden dolgozójának kedvességét és figyelmét, a doktor úr minden biztató szavát és kiváltképpen a csodálatosan elvégzett munkáját, hiszen én is azok közé a boldog kismamák közé tartozom, akik endometriózis műtét után sikerült természetes úton teherbe esni.
November 7-én volt az utolsó menstruációm és ma már 9. hét és 5 napos kismama vagyok és nem találom a megfelelő szót, hogy kifejezzem mérhetetlen nagy hálámat.
Kívánom, hogy a doktor úr még sok beteg emberen tudjon segíteni és adjon a Jó Isten erőt egészséget,  hogy a munkáját ugyanilyen nagy sikerekkel folytathassa.
Köszönöm
Mely tisztelettel ..."