2012. okt. 27.

Lilien

Már nagyon régóta tartozom ezzel a levéllel, melyben meg szeretném köszönni a Róbert Klinikának életem egyik legcsodálatosabb élményét.

Én a terhességem 36. hetén kerestem meg a klinikát azzal a döntéssel, hogy itt szeretnék szülni, sok idő már nem volt a baba érkezéséig, így nem választottam sem orvost, sem szülésznőt.

A kislányom Cserháti-Szalontay Lilien 2012.01.23-án hajnalban született Dr. Tekse István és Zachár Lászlóné segítségével.

Egy csodálatos meghitt  téli hajnalon. Olyan szerettel, odafigyeléssel voltak irántam mintha választott orvosom és szülésznőm lenne, pedig Ők "csak" ügyeletben voltak aznap éjjel. Gondoskodásuk, hozzáértésük, tapintatuk a mai napig simogatja a lelkem.
Tiszta szívemből köszönöm nekik ezt a csodát.
Gratulálok a Klinikának, hogy ilyen dolgozói vannak, beleértve mindenkit a  akivel csak találkoztam, mert ritkán tapasztal az ember ilyen morált és  ennyi odafigyelést.

Nagyon szépen köszönök mindent!!!

Üdvözlettel
Cserháti-Szalontay Júlia