2011. okt. 26.

2011.05.

Nagy öröm számomra, hogy intézményükben hozhattam világra harmadik gyermekemet. A "nagyüzemű" szülészetek sivatagából menekültem a nyugalom szigetére. Tudom, hogy egy profitorientált világban elengedhetetlen cél a születésszám növelése, mégis remélem, az osztály nyugalmas légköre, emberléptéke mindvégig megmarad. Köszönettel tartozom Gabulya Henrik doktor úrnak és Zachár Erika szülésznőnek, hogy türelmüknek és szaktudásuknak köszönhetően ismét megadatott a háborítatlan szülés élménye! Bár gyakorlott mamának számítok, az újszülött gondozása újabb kérdéseket vetett fel, melyekre a csecsemőosztály dolgozói mindig készséggel válaszoltak. Egy észrevételem lenne, a mosdóban is jó lett volna (pl. az ajtón belül) egy fogas a köntös felakasztására. További sikeres munkát kívánok! A magánklinika erőssége: Betegközpontú ellátás. Maximális odafigyelés és kedvesség nyújtása, ami segíti az azonnali bizalom kiépítését az osztály dolgozóival szemben. Ettől nő a biztonságérzet.