2011. okt. 26.

2011.04.02.

Kedves Klinika! Köszönök szépen mindent. Maximálisan elégedett voltam mindennel. A kórház állapota, tisztasága, felszereltsége kitűnő. Számomra a legfontosabb az volt, hogy a lehető legnagyobb biztonságban éreztem magam. Ennek okai: minden kedves itt dolgozó nagyon magas szintű szakmai tudása, segítőkészsége, kedvessége. Köszönet Czemmel Franciskának, aki mindent megtett a vajúdás alatt, előtt és után! Nagyon pozitív élménnyel távoztam. Köszönet a Főorvos úrnak a 9 hónapért és a szülés élményéért. Végig mindenki partnernek tekintett és folyamatos tájékoztatást kaptunk mindenről. Az itt töltött 4 nap alatt nem szeretnék senkit kiemelni, mert mindenki odaadó tündér, magát törte. A 22. csöngetésemre is lelkesen reagáltak.